Лион и Зенит завършиха наравно 1:1 в в първия мач от Група G в Шампионската лига.

Двубоят стартира добре за гостите. Те се представиха по-добре през първата част в атака, въпреки че домакините имаха повече владение на топката. Руснаците успяха да открият в 41-ата минута. Тогава Сердар Азмун завърши отлична многоходова комбинация. С това той се превърна в първия голмайстор в тазгодишното издание от групите на Шампионската лига.

"Хлапетата" обаче реагираха през втората част по най-добрия начин. Мемфис Депай бе спънат от резервата Оздоев, който бе заменил голмайстора Азмун на почивката. Холандецът застана зад топката и успя да вкара хладнокръвно за 1:1.

Другият мач от тази група противопоставя Бенфика и РБ Лайпциг. Той стартира в 22:00 часа.