Вторият ден от подготовката на Локомотив Пловдив измина, като в него футболистите на Душан Косич тренираха двуразово на "Лаута".
Към заниманията се присъединиха и юношите от втория отбор на „смърфовете“ - Йоан Джелепов, Николай Димитров и Стефан Гочев.
През утрешния ден играчите на Косич ще започнат и с медицинските прегледи.
Първата контрола на Локомотив Пловдив е срещу Арда на 4 юли.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS



