Вторият ден от подготовката на Локомотив Пловдив измина, като в него футболистите на Душан Косич тренираха двуразово на "Лаута".

Към заниманията се присъединиха и юношите от втория отбор на „смърфовете“ - Йоан Джелепов, Николай Димитров и Стефан Гочев.

През утрешния ден играчите на Косич ще започнат и с медицинските прегледи.

Първата контрола на Локомотив Пловдив е срещу Арда на 4 юли.

Ботев Пловдив стартира с успех в контролите
Черно море започна в Трявна, очаква нови попълнения

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS