Локомотив София и Миньор Перник не успяха да се победят и завършиха наравно 1:1 в контролна среща, която се изигра на стадиона в столичния квартал „Надежда“.

През първите 45 минути домакините бяха по-добрият отбор. Създадоха редица голови положения, от които не успяха да се възползват. Двата отбора се насочиха към съблекалните при резултат 0:0 и интригата остана за вторите 45 минути.

В 72-рата минута нелогичното се случи и перничани излязоха напред в резултата. Точен бе Дейвид Джоров, който реализира с шут от далечно разстояние.

Локомотив София все пак успя да избегне загубата. В самия край Валентин Николов изравни, като засече центриране отдясно.

Състави на двата отбора:

Локомотив София: 29. Любенов, 13. Рапосо, 4. Димов, 15. Иванов, 12. Франко, 20. Тейшейра, 22. Найденов, 8. Славчев, 7. Петров, 98. Траоре, Христов

Миньор Перник: 33. Леонтиев, 8. Слишков, 3. Чиликов, 4. Аврамов, 20. Добрев, 5. Петров, 23. Йорданов, 15. Семерджиев, 7. Александров, 10. Йосифов, 39. Орачев