Сръбските футболни власти призоваха клубовете да не ходят на зимна подготовка в Анталия, а в Кипър. „Не ходете в Анталия за зимна подготовка“, е призивът насочен към сръбските клубове.

Това е "препоръката" на властите в Сърбия към клубовете, които тази зима трябва да отидат в Кипър, а не в турската "база" Анталия.

Сръбските клубове вече масово отменят планираните лагери в Анталия.

Причините за това отношение на институциите в Сърбия не са ясни, но след всичко това повечето отбори вече обявиха, че вместо в Анталия ще отидат в Кипър. Съдиите от Сърбия от елитната група също ще лагеруват в Кипър.

Повечето български отбори също предпочитат да ходят на лагер в Анталия. Предстои да се види дали ще има някаква реакция от страна на българската страна, БФС и българските клубове. 

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS