Лудогорец проведе последна тренировка в България, а в четвъртък лети за Анталия, където ще премине основната част от подготовката на отбора.
Разградчани използваха залата на „ДИТ“ в Драгалевци, за да проведат своето занимание в София.
Антон Недялков все още не тренира с групата, като предстои пътуване до Португалия, за да мине медицински преглед след операцията, която направи преди повече от месец.
Заради различни болежки не тренират Марсел Хайстер, Мунир Шуиар и Иван Йорданов, които ще бъдат в групата за Турция. Същата е ситуацията и с централния бранител Франко Русо.
Друг централен защитник Игор Пластун няма да пътува с отбора за подготовка, като почти сигурно през зимата той ще се раздели с Лудогорец.
Добрата новина за Георги Дерменджиев е възстановяването на Диниш Алмейда и Дени Групер, които се включват в заниманията на отбора. Те дълго време лекуваха контузии, като Алмейда скъса връзки по време на подготовката миналата зима.
Преди заниманието футболистите и треньорите поздравиха Педро Нареси, който празнува рожден ден.
Лудогорец следи ситуацията около капитана на Лас Палмас
Проблем за футболист вкарал на Лудогорец – обвинен е във фалшифициране на възраст и име
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS