Вратарят на хърватския Горица – Кристиян Кахлина, ще струва поне 1 милион евро на Лудогорец, твърди index.hr.

По-рано днес се появиха информация в хърватските медии, че разградчани преговарят за 28-годишния страж.

28-годишен хърватски вратар може да се превърне в първото ново попълнение на Лудогорец

Твърди се, че от Горица са заявили пред българския шампион, че са готови да се разделят със своя футболист при добра трансферна сума. По неофициална информация става въпрос за 1 милион евро, колкото е оценява Кахлина от Transfermarkt.

Стражът на Горица е сред най-добрите на своя пост в хърватския шампионат. През лятото към него сериозен интерес проявявал френския Дижон, но до сделка така и не се стигна.

Медиите в Хърватия съобщават, че по всяка вероятност Кахлина ще напусне Горица през януарския трансферен прозорец, но все още няма ясното към кой клуб ще се присъедини.

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS