Манчестър Юнайтед постигна победа с 3:1 срещу Ланс в предпоследния си приятелски мач от лятната подготовка. „Червените дяволи“ зарадваха своите фенове на „Олд Трафорд“ с обрат с голове на Маркъс Рашфорд, Антони и Каземиро, докато за Ланс се разписа Флориан Сотока.

Голът на Ланс дойде в 23-ата минута, когато Сотока получи топката в централния кръг. Той видя, че Андре Онана е напуснал вратарското си поле и с удар отдалеч го прехвърли за 1:0.

Три минути лед началото на втората част на мача Антони проби отдясно и намери Маркъс Рашфорд зад гърба на отбраната. Английският национал излезе сам срещу вратаря и изравни.

В 53-ата минута Манчестър Юнайтед направи контраатака. Алехандро Гарначо направи двойно подаване с Рашфорд, след което с пас през целия терен намери Антъни, вляво от вратата на Ланс. Той направи лошо първо докосвана, но изпревари вратаря и реализира.

Манчестър Юнайтед стигна до трети гол точно преди изтичането на час игра. Бруно Фернандеш центрира от статично положение, при което Рашфорд опита да стреля, като топката рикошира в Каземиро и влетя в мрежата на Брайс Самба.

Официално: Манчестър Юнайтед представи новия си нападател