Любо аут от ЦСКА, очаква се и Стоилов

Манчестър Юнайтед разследва обидите към Лингард

Манчестър Юнайтед ще разследва обидите към Джеси Лингард след края на двубоя на "червените дяволи" срещу Дарби Каунти в четвъртък вечерта от турнира за купата на Футболната асоциация.

Видео в социалните мрежи показа фенове да обиждат английския национал преди той да се качи в клубния автобус при заминаване от "Прайд Парк".

Юнайтед победи с 3:0 отбора от втора дивизия и се класира за четвъртфиналите в най-стария футболен турнир в света. 27-годишният Джеси Лингард игра 90 минути при успеха за гостите над Дарби Каунти, въпреки че не е включван често в титулярния състав на Манчестър Юнайтед през последните месеци.

Ръководството на "червените дяволи" пожела съдействие от своите колеги от Дарби.