Вторият отбор на ЦСКА записа успех с 2:0 над Беласица Петрич в мач от 12-ия кръг на Втора лига.

Марк-Емилио Папазов и Йоан Борносузов зарадваха треньора си Владимир Манчев на рождения му ден с попадения.

В 39-ата минута Папазов се извиси и с глава прати топката в мрежата. В 77-ата минута Марк-Емилио Папазов намери Йоан Борносузов на границата на наказателното поле, а той прати топката във вратата за 2:0.

Спортист Своге пък надви втория тим на Ботев Пловдив с 2:1. "Шоколадите" поведоха в 58-ата минута с гол на Калоян Стефанов.

Пловдивчани успяха да изравнят четвърт час преди края на мача чрез Бисер Бонев, но Стефанов се разписа за втори път в двубоя в 77-ата минута. „

В друг двубой Янтра победи като гост Несебър с 3:0. Две попадения за "ковачите" реализира Мартин Тошев, а Никола Гавов си вкара автогол две минути преди края.

Спартак Плевен стигна до драматична победа над Миньор Перник с 3:2 с попадение в добавеното време.

Яни Пехливанов даде аванс на домакините от дузпа в 16-ата минута. Калоян Йосифов изравни за Миньор в 37-ата минута, а в началото на втората част даде аванс на перничани. Васил Шопов в 51-ата минута отново изравни резултата, а Виктор Иванов донесе успеха на плевенчани в края на срещата.

Фратрия и Струмска слава не се победиха след равенство 1:1, а ФК Ловеч и Марек Дупница завършиха 0:0.