Мартин Райнов дебютира със загуба в Ашдод

Бившият футболист на Левски Мартин Райнов дебютира със загуба за новия тим Ашдод. Тимът на българина отстъпи с 1:2 пред съперника на Арда в Лигата на конференциите Апоел Беер Шева. Двубоят бе част от турнира "Тото Къп".

Мартин Райнов премина в Ашдод

Райнов започна срещата като титуляр и бе заменен в 63-ата минута. Малко след началото на второто полувреме пък полузащитникът получи жълт картон.

Барейро даде аванс на Апоел, преди Абу Акел да изравни в 58-ата минута. Малко по-късно Анса вкара втори гол за гостите и донесе победата на тима от Беер Шева.