Българският футболист Матео Стаматов влезе като резерва при загубата на своя Пари Нижни Новгород с 2:4 след изпълнение на дузпи от ЦСКА Москва в турнира за Купата на Русия.

Срещата от Група „С“ на надпреварата завърши при резултат 1:1 в редовното време, като Стаматов се появи в игра в 63-ата минута.

Неговият тим поведе в резултата в 32-ата минута с гол на Турбо Зе, но Игор Дивеев изравни за московските „армейци“ след час игра.

След като двата отбора не успяха да се победят в редовното време, мачът трябваше да се реши с дузпи.

При тях ЦСКА Москва вкара първите си 4 изстрела от бялата точка, докато за Пари НН пропуски направиха Матео Стаматов и Кирил Гоцук, като по този начин гостите загубиха и остават последни в групата с 1 точка, докато ЦСКА Москва е трети с 2 точки.