Медведев чака Джокович или Зверев на финала в Торино

Руснакът Даниил Медведев ще защитава титлата си във финалите на ATP. Шампионът от US Open победи в първия полуфинал норвежеца Каспер Рууд с 6:4, 6:2 след час и 20 минути игра.

Медведев започна силно с ранен пробив в третия гейм и това се оказа ключов момент в първия сет. Руснакът диктуваше играта от дъното на корта и спечели с 6:4.

Във втория сет Медведев бе още по-убедителен и след два пробива спечели с 6:2. Руснакът записа 17 уинъра и допусна едва 14 непредизвикани грешки за успеха.

На финала Медведев очаква победителя от полуфинала между Новак Джокович и Александър Зверев.