Защитникът на Реал Мадрид Начо Фернандес ще напусне „кралския клуб“ след края на сезона като свободен агент, тъй като няма да удължи договора си.

34-годишният футболист не възнамерява да промени първоначалното си решение да напусне лагера на „белия балет“. Футболистът е готов да напусне Европа, за да продължи кариерата си в някой от клубовете от МЛС на САЩ и Канада или Саудитска Арабия.

Твърди се, че интерес към бранителя има от страна на Интер Маями.

Начо е продукт на академията на Реал Мадрид. Общо той изигра 359 мача, вкара 16 гола и даде 10 асистенции. Заедно с отбора играчът стана петкратен победител в Шампионската лига и четирикратен шампион на Испания.

Хоселу е герой, но е сред най-нископлатените в Реал

Героят Хоселу: Трудно е да се опише нещо такова, не мога да обясня аурата на Реал Мадрид

Марчиняк се извинил на Байерн за прибързаното решение (ВИДЕО)

Исторически „кралски“ обрат с герой Хоселу! Реал покоси Байерн за 3 минути и отива за 15-ата на „Уембли“ (ВИДЕО)

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS