Аржентински футболист получи един от най-странните червени картони, виждани някога във футбола. Ситуацията се разигра по време на мач в Аржентина, който противопостави резервите на Ланус срещу тези на Банфийлд (1:1).

Срещата започна по-добре за Ланус, който поведе още в началните 10 минути, но малко по-късно остана с човек по-малко.

След като поведе, Ланус продължи набезите си в търсене на втори гол. Домакините пресираха високо. Така се стигна до неприятния инцидент. 19-годишният Хуан Пабло Криланович опита да притесни противниковия защитник Лаутаро Кардосо, който се беше нагърбил с изнасянето. Кардосо обаче реши да не рискува и изрита на посоки топката. Тя удари в главата Криланович, който загуби равновесие и падна с цялата си тежест върху крака на бранителя.

Притиснат от тялото на Криланович, коляното на Кардосо се изви много неприятно и централният бранител получи фрактура. Той започна да се превива от болка, а главният съдия реши да изгони Криланович, макар че умисъл в действията му нямаше.

Dsport е и във Viber! Присъединете се и бъдете преди всички

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS