Нападател на Байерн с брутално нарушение и директен червен картон (ВИДЕО)

Младият нападател на Байерн Мюнхен Джошуа Зиркзее получи директен червен картон в мача на втория отбор срещу градския съперник Мюнхен 1860.

В 27-ата минута той влезе много грубо на вратаря Марк Хилер и реферът веднага му показа пътя към съблекалнята.

Хилер няколко минути трябваше да получи лекарска помощ, за да му бъде залепена главата, тъй като вратаря получи прорезна рана.

Младият нападател очевидно бе ядосан, че не е част от първия състав на Байерн, а играе за резервите.

В крайна сметка Байерн Мюнхен загуби с 0:2 дербито и се смъкна до 16-то място в класирането на Трета Бундеслига, докато Мюнхен 1860 е втори.