Нападателят на Евертън Ричарлисон се изказа много остро срещу легендата на Ливърпул и бивш капитан на тима Джейми Карагър. Причината за това бяха критиките, които Карагър отправи към бразилеца след победата на „карамелите“ с 3:2 над Брентфорд, с което си гарантира оцеляването.
„Обсъждането на паданията на Ричарлисон на земята няма нищо общо с пристрастията ми. Във всеки мач на Евертън, който наблюдавам, той пада по три-четири пъти сякаш е получил сериозна контузия, а след това просто става на крака. Не става въпрос за изпросване на дузпа или нарушение, а за преструване, че е наранен, когато всъщност не е”, написа Карагър в профила си в Twitter, визирайки държанието на нападателя.
I actually quite like this, if Twitter was about when I was a player I’m sure I would’ve called pundits out quite a lot!! https://t.co/skfIpPCQhQ
— Jamie Carragher (@Carra23) May 20, 2022
Малко по-късно настоящият коментатор на „Sky Sports“ изтри публикацията си, но тя вече бе видяна от много хора, сред които и Ричарлисон. Затова бразилецът отговори: „Карагър, измий си устата преди да говориш за мен и Евертън. Аз не те уважавам“.
Реакцията на Карагър бе следната:“Всъщност на мен ми харесва това. Ако Туитър го имаше, когато бях футболист, сигурен съм, че щях доста да порицавам експертите!!“.
Евертън върза гащите след драматичен обрат срещу Палас (ВИДЕО)
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS