Представители на Наполи ще се срещнат с Хвича Кварацхелия и неговия агент Мамука Джугели през следващите седмици, за да уточнят новия договор на грузинската звезда.
23-годишното крило реши да остане в Неапол след пристигането на новия треньор Антонио Конте. В началото на лятото се смяташе, че Хвича обмисля бъдещето си под Везувий, а Пари Сен Жермен прояви сериозен интерес към него. Трансфер в посока Париж обаче не изглежда, че ще се случи.
Сега шампионът на Италия от 2023 година иска да възнагради звездата си с нов контракт, както пише „Кориере дело Спорт“. Според изданието представители на партенопеите и Джугели ще се срещнат на няколко пъти през август, а в началото на следващия месец септември договорът вероятно ще бъде факт.
Офертата на Наполи към Кварацхелия е за 5 милиона евро нетна заплата, плюс бонуси. Годишното възнаграждение на грузинеца може да достигне до над 7 милиона евро.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS