Насрочиха първото дерби Левски - ЦСКА за новия сезон

dsport.bg

Спортно-техническата комисия към БФС обяви програмата за мачовете в efbet Лига от 7-ия до 11-ия кръг. Става ясно, че първото дерби за новия сезон между Левски и ЦСКА ще се играе на 18 септември от 16:45 часа.

Топ Коефициенти за Спортни залагания!

Ето цялата програма, която БФС публикува на сайта си:

VІІ кръг

19.08 /петък/

Ботев Пд

-

Черно море

21.00

Диема спорт

20.08 /събота/

Спартак 1918 Вн

-

Арда Кж

18.00

Диема спорт

Левски

-

Хебър 1918 Пз

20.15

Диема спорт

21.08 /неделя/

ЦСКА 1948

-

Локомотив Сф

18.45

Диема спорт

Септември Сф

-

Берое

21.00

Диема спорт

22.08/понеделник/

Славия

-

Ботев Вр

18.15

Диема спорт

Пирин Бл

-

Лудогорец

20.30

Диема спорт

Отложен

Локомотив Пд

-

ЦСКА-София

VІІІ кръг

26.08 /петък/

Ботев Пд

-

Септември Сф

18.30

Диема спорт

Берое

-

Локомотив Пд

21.00

Диема спорт

27.08 /събота/

Арда Кж

-

Славия

18.30

Диема спорт

Локомотив Сф

-

Спартак 1918 Вн

20.45

Диема спорт

28.08 /неделя/

Хебър 1918 Пз

-

Пирин Бл

18.45

Диема спорт

Ботев Вр

-

Левски

21.00

Диема спорт

29.08/понеделник/

Черно море

-

Лудогорец

18.00

Диема спорт

ЦСКА-София

-

ЦСКА 1948

20.30

Диема спорт

Септември

Супер купа на България

01.09 /четвъртък/

Лудогорец

-

Левски

20.00

Диема спорт

ІX кръг

02.09 /петък/

Пирин Бл

-

Ботев Вр

18.15

Диема спорт

Славия

-

Локомотив Сф

20.30

Диема спорт

03.09 /събота/

Спартак 1918 Вн

-

ЦСКА-София

17.45

Диема спорт

Локомотив Пд

-

Ботев Пд

20.30

Диема спорт

04.09 /неделя/

ЦСКА 1948

-

Берое

18.45

Диема спорт

Лудогорец

-

Хебър 1918 Пз

21.00

Диема спорт

05.09/понеделник/

Септември Сф

-

Черно море

17.30

Диема спорт

Левски

-

Арда Кж

20.00

Диема спорт

X кръг

09.09 /петък/

Берое

-

Спартак 1918 Вн

17.30

Диема спорт

Ботев Пд

-

ЦСКА 1948

20.00

Диема спорт

10.09 /събота/

Локомотив Сф

-

Левски

19.45

Диема спорт

11.09 /неделя/

Черно море

-

Хебър 1918 Пз

15.30

Диема спорт

ЦСКА-София

-

Славия

17.45

Диема спорт

Ботев Вр

-

Лудогорец

20.15

Диема спорт

12.09/понеделник/

Арда Кж

-

Пирин Бл

17.30

Диема спорт

Септември Сф

-

Локомотив Пд

20.00

Диема спорт

XI кръг

16.09 /петък/

Хебър 1918 Пз

-

Ботев Вр

15.00

Диема спорт

ЦСКА 1948

-

Септември Сф

17.15

Диема спорт

Спартак 1918 Вн

-

Ботев Пд

19.30

Диема спорт

17.09 /събота/

Пирин Бл

-

Локомотив Сф

15.15

Диема спорт

Локомотив Пд

-

Черно море

17.30

Диема спорт

Славия

-

Берое

19.45

Диема спорт

18.09 /неделя/

Левски

-

ЦСКА-София

16.45

Диема спорт

Лудогорец

-

Арда Кж

19.45

Диема спорт

От БФС публикуваха и програмата за Втора лига от 6-ия до 10-ия кръг:

VI кръг

19.08/петък/

Витоша Бис

-

Миньор Пк

18.30

Диема спорт

20.08 /събота/

Янтра Гб

-

Марица Пд

18.00

Добруджа

-

Литекс

18.00

Спортист Своге

-

Беласица

18.00

Лудогорец ІІ

-

Дунав Рс

18.00

Етър ВТ

-

Созопол

20.00

22.08/понеделник/

Ботев Пд II

-

Струмска слава

18.00

Монтана 1921

-

ЦСКА 1948 II  Сф

20.00

23.08 /вторник/

Крумовград 

-

Спартак Пл

18.00

Диема спорт

VII кръг

26.08/петък/

Струмска слава

-

Монтана 1921

18.00

27.08 /събота/

Миньор Пк

-

Спортист Своге

18.00

Созопол

-

Янтра Гб

18.00

Марица Пд

-

Лудогорец ІІ

18.00

Дунав Рс

-

Добруджа

20.00

28.08 /неделя/

Спартак Пл

-

Ботев Пд II

18.00

Литекс

-

Крумовград 

20.00

30.08/вторник/

Беласица

-

Етър ВТ

18.00

Диема спорт

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Витоша Бис

18.00

VIII кръг

03.09/събота/

Добруджа

-

Марица Пд

17.00

Крумовград 

-

Дунав Рс

17.00

04.09/неделя/

Ботев Пд II

-

Литекс

17.00

Етър ВТ

-

Янтра Гб

19.00

05.09/понеделник/

Спортист Своге

-

ЦСКА 1948 II  Сф

17.00

Витоша Бис

-

Струмска слава

17.00

Лудогорец ІІ

-

Созопол

17.00

06.09/вторник/

Беласица

-

Миньор Пк

16.00

Диема спорт

Монтана 1921

-

Спартак Пл

18.30

Диема спорт

IX кръг

10.09/събота/

Струмска слава

-

Спортист Своге

17.00

Марица Пд

-

Крумовград 

17.00

Созопол

-

Добруджа

17.00

Дунав Рс

-

Ботев Пд II

19.00

11.09/неделя/

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Беласица

17.00

Спартак Пл

-

Витоша Бис

17.00

Литекс

-

Монтана 1921

19.00

12.09/понеделник/

Янтра Гб

-

Лудогорец ІІ

17.00

13.09/вторник/

Миньор Пк

-

Етър ВТ

17.00

Диема спорт

X кръг

17.09/събота/

Добруджа

-

Янтра Гб

17.00

Ботев Пд II

-

Марица Пд

17.00

Крумовград 

-

Созопол

17.00

Спортист Своге

-

Спартак Пл

17.00

Беласица

-

Струмска слава

17.00

Миньор Пк

-

ЦСКА 1948 II  Сф

17.00

Етър ВТ

-

Лудогорец ІІ

19.00

18.09/неделя/

Монтана 1921

-

Дунав Рс

14.00

Диема спорт

Витоша Бис

-

Литекс

17.00

Ясно е кога ще играят Лудогорец и Левски за Суперкупата

ЦСКА отложи мача си с Локо Пд преди реванша с Базел

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube и TikTok!

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още