Невяна няма спирка в Дубай

Грацията Невяна Владинова е безапелационният шампион и носител на всички златни медали от 4-тия международен турнир “IT DuGymCup 2019" в Дубай.  Капитанът на националния отбор - жени (индивидуално) е в Дубай по лична покана от организаторите за втора поредна година. Това е най-голямото състезание, провеждащо се в ОАЕ.

Неви спечели всички златни медали, както и получи короната за красота на турнира и стана горд притежател на титлата Miss DuGym.

За Неви предстои участие в гала спектакъла на турнира, а в неделя ще проведе Мастърклас със звездите на художествената гимнастика Каролина Родригес, Наталия Годунко, Мелитина Станюта и Марина Дурунда. За България при клубовете участва клуб "София спорт 2017", воден от Кристина Шикерова, които се представят отлично.