Нотингам постигна първа победа за сезона във Висшата лига, след като победи Шефилд Юнайтед с 2:1. Домакините отбелязаха по един гол в 3-ата и 90-ата минута.

В 3-ата минута Тайво Авони отбеляза след удар с глава, като се възползва от добър пробив и центриране от страна на Серж Орие.

В 27-ата минута Авонии падна в наказателното поле и домакините поискаха дузпа. Реферът обаче даде знак играта да продължи, а и след преглед на ситуацията не бе отсъден 11-метров наказателен удар.

Малко преди почивката гостите имаха претенции за дузпа. Уилян Осула падна в наказателното поле, но и този път реферът си замълча

В 48-ата минута Шефилд изравни. След рикошет топката стигна до Густаво Хамер, той стреля и изпрати топката в горния десен ъгъл на вратата за 1:1.

Юнайтед можеше да стигне до пълен обрат в 53-ата минута-. Тогава Вини Соуса шутира, но топката мина на косъм от десния стълб.

3 минути по-късно попадение на Авони не бе зачетено заради засада.

В 79-ата минута Мат Търнър спаси Нотингам. Бени Траоре се измъкна с лекота от защитата и стреля от средно разстояние, но Търнър се справи.

Така дойде 90-ата минута. Крис Ууд получи центриране от Серж Орие и не даде шанс на Уесли Фодаригъм – 2:1.

В петата минута от продължението Антони Еланга стреля, но пропусна да вкара трети гол във вратата на гостите.