Новото попълнение на Левски Никола Серафимов получи повиквателна за предстоящите мачове на националния отбор на Северна Македония.

Серафимов още не е получил възможност да дебютира за “сините”, след като осъществи трансфера си на стадион „Георги Аспарухов“.

 Северна Македония предстои да изиграе една контрола срещу Саудитска Арабия и мач от световните квалификации срещу Лихтенщайн.

Серафимов се завръща в националния отбор на Северна Македония.

Любопитното е, че със Серафимов в националния отбор на Северна Македония се завръща и Лирим Камили, който бе спряган за трансфер в ЦСКА през това лято.

Друг любопитен факт е, че бившият защитник на Левски Гьоко Зайков също е с повиквателна за националния отбор и дори може да си партнира в центъра на защитата със Серафимов, ако селекционерът Благой Милевски реши да им гласува това доверие.

Даниел Боримиров: Вярата не е загубена, изненади се получават, искаме да надградим (ВИДЕО)

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS