Нова грешна стъпка за Янтра във Втора лига, Тисера донесе победа на втория отбор на Лудогорец

Янтра Габрово записа четвърти пореден мач във Втора лига без победа, след като тимът на Вили Вуцов завърши наравно 1:1 с Черноморец 1919.

Даниел Младенов даде преднина на отбора от Габрово в 69-ата минута, но Живко Петков донесе точката за бургазлии. Съдия на срещата бе Георги Кабаков, който през седмицата влезе в заглавията след мача от Лига Европа между Ливърпул и Тулуза. Той даде два червените картона - един за Петков и Иван-Йоанис Атанатос.

Янтра се намира на 9-ата позиция в таблицата с 23 точки, докато Черноморец е с 21 пункта.

В другия двубой от съботния ден Матиас Тисера донесе минимален успех на втория отбор на Лудогорец срещу Марица. Аржентинецът бе точен в 69-ата минута. Разградчани са 11-ти в класирането с 20 пункта, а пловдивският тим е 12-ти с 19 точки.