Астън Вила и Нюкасъл си спретнаха голов спектакъл и завършиха наравно 3:3 в предсезонна контрола. Мачът с приятелски характер е част от турнето на двата отбора в САЩ. Те премериха сили на стадион “Линкълн Файненшъл Фийлд” във Филаделфия, Пенсилвания.

Мощното начало на Вила му даде преднина от два гола още до 11-ата минута. Попадения реализираха Оли Уоткинс и Емилиано Буендия.

„Свраките“ не се стреснаха и успяха да възстановят равенството още преди края на първото полувреме. Елиът Андерсън и Александър Исак бяха точни – 2:2.

След почивката „виланите“ и Нюкасъл си размениха по още един гол. Вила отново излезе напред в резултата чрез Буендия, който вкара в 48-ата минута, но седем по-късно Калъм Уилсън изравни за крайното 3:3.

До края двете защити се справиха с опасностите и резултатът се запази непроменен. За Вила предстои контрола с Фулъм, докато Нюкасъл ще се изправи срещу Челси.

Реал Мадрид направи знаменит обрат от 0:2 и подчини Милан (ВИДЕО)

Ман Сити и японци спретнаха голово шоу насред Токио (ВИДЕО)