Нюкасъл няма никакво намерение да спира с трансферите през зимата, за да се спаси от изпадане. Въпреки привличането на Крис Ууд от Бърнли, „джордитата” искат да подсилят офанзивната си линия с още един футболист.

„Daily mail” написа, че поредната трансферна цел на Еди Хау и арабските собственици е Деян Кулушевски от Ювентус. Представители на двата клуба дори вече са осъществили контакт, като английският клуб е декларирал готовност да плати търсената от „старата госпожа” сума за играча от 35 млн. eвро.

Шведското крило със сигурност не се радва на най-щастливия си период в Торино. През изминалия сезон бе твърд титуляр при Андреа Пирло, но сега при Алегри е почнал само в 4 мача. Най-добрият млад играч в Серия А за кампания 2019/2020 иска да играе по-често и това увеличава шансовете за трансфер.

За сериозен интерес към него от страна на Арсенал преди месец написа италианско издание “La Republica”. Дори се появиха информации, че емисари на „артилеристите” за отишли на крака в Торино, за да убедят шведа да акостира в Лондон.

Нюкасъл с лагер в Саудитска Арабия

Нюкасъл уреди второ ново попълнение, насочи се и към „новия Мбапе“

Dsport е и във Viber! Присъединете се и бъдете преди всички

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS