Обявиха програмата за четвъртфиналите на купата и за още два кръга от efbet Лига

dsport.bg

Спортно-техническата комисия към БФС обяви програмата за четвъртфиналите от Купата на България, както и за още два кръга от efbet Лига. 

Решение - 05.03.2021 г

  • Приема предложената програма за провеждане на срещите от 1/4 финалите за купа България, както следва:

Купа България 1/4 финал

16.03 /вторник/

Лудогорец

-

Локомотив Пд

18.00

Диема спорт

17.03/сряда/

ЦСКА 1948

-

Арда

15.30

Диема спорт

Славия

-

Левски

18.30

Диема спорт

18.03 /четвъртък/

ЦСКА -София

-

Ботев Вр

17.00

Диема спорт

  • Приема предложената програма за 21-ви и 22-ри кръг на Първа лига, , както следва:

Пролет

Март

XXI кръг

12.03 /петък/

Лудогорец

-

Арда Кж

17.00

Диема спорт

Локомотив Пд

-

Берое

19.15

Диема спорт

13.03 /събота/

Славия

-

Монтана

12.00

Диема спорт

Ботев Пд

-

ЦСКА 1948

14.15

Диема спорт

Ботев Вр

-

Левски

16.30

Диема спорт

14.03 /неделя/

ЦСКА-София

-

Етър ВТ

17.00

Диема спорт

15.03/понеделник/

Черно море

-

Царско село

17.30

Диема спорт

XXII кръг

19.03 /петък/

Етър ВТ

-

Ботев Пд

17.30

Нова спорт

20.03 /събота/

Монтана

-

Черно море

12.30

Диема спорт

Арда Кж

-

Локомотив Пд

15.00

Диема спорт

Царско село

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

21.03 /неделя/

ЦСКА 1948

-

Ботев Вр

12.00

Диема спорт

Берое

-

ЦСКА-София

14.15

Диема спорт

Левски

-

Славия

16.30

Диема спорт

  • Приема предложената програма от 23-ти до 25-ти кръг на Втора лига, както следва:

Пролет

Март

XXIII кръг 15.30

14.03/неделя

Спортист Своге

-

Пирин Бл

12.00

Диема спорт

Локомотив Сф

-

Добруджа

14.30

Диема спорт

Созопол

-

Струмска слава

Янтра Гб

-

Хебър Пз

15.03/понеделник/

Нефтохимик 1962

-

Литекс

Миньор Пк

-

Септември Сф

Локомотив ГО

3-0 сл

Кариана  

Септември Сим и Лудогорец ІІ

-

Почиват

XXIV кръг 15.30

19.03 /петък/

Литекс

-

Локомотив Сф

15.00

Диема спорт

Септември Сф

-

Янтра Гб

Струмска слава

-

Лудогорец ІІ

20.03 /събота/

Хебър Пз

-

Септември Сим

Добруджа

-

Миньор Пк

22.03/понеделник/

Пирин Бл

-

Локомотив ГО

17.30

Диема спорт

Кариана  

0-3

Нефтохимик 1962

Спортист Своге и Созопол

-

почиват

Април

XXV кръг 17.00

05.04 /понеделник/

Добруджа

-

Септември Сф

17.00

Диема спорт

Созопол

-

Хебър Пз

19.30

Диема спорт

Миньор Пк

-

Литекс

Нефтохимик 1962

-

Пирин Бл

Спортист Своге

-

Струмска слава

Септември Сим

-

Янтра Гб

Локомотив Сф

3-0

Кариана 

Локомотив ГО и Лудогорец II

-

почиват

  • БФС си запазва правото на промени в програмата.

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още