Както dsport съобщи преди дни, ЦСКА и централният бранител Раул Албентоса се разделят по взаимно съгласие.

Раул Албентоса се отказва от договора си с ЦСКА в името на клуба

"Армейци,

клубът ни се раздели по взаимно съгласие с бранителя Раул Албентоса. При така стеклите се обстоятелства с прекратяването на шампионата, футболистът прояви разбиране и коректно се разбра с ръководството да се прибере в родината си.

„Благодарим на Раул за всичко, което даде за ЦСКА. Макар и само за няколко месеца, той бързо спечели симпатиите на всички фенове и уважението на съотборниците си със своята всеотдайна игра и страст на терена. Изключителен професионалист и личност, от който младите момчета в отбора научиха много. Разделяме се като приятели и той винаги е добре дошъл отново при нас. Пожелаваме му успех занапред!“, заявиха от клуба.

Раул Албентоса акостира на "Армията"  през миналото лято, като дебютира в реванша срещу Осиек. За "армейците" бившият защитник на Ла Коруня изигра 15 мача като титуляр в Първа лига, в които отбеляза 2 гола, в евротурнирите игра в 3 двубоя.

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS