Мачът между Лудогорец и Интер ще се играе в Милано на "Джузепе Меаца" без публика. Това обяви официално УЕФА и новината бе разпространена от Лудогорец чрез официалните си канали. Ето какво се казва в съобщението на българския шампион:
УЕФА официално обяви, че мачът с Интер от 1/16 финалите на Лига Европа ще се играе по програма на 27 февруари от 21,00 ч. местно време при закрити врати на “Сан Сиро”. По-рано през деня от миланския клуб изпратиха писмо на Лудогорец , с което съобщиха, че здравните власти в града разрешава двубоят да се проведе без фенове.
Европейската централа уведомява Лудогорец, че ще изиска решението на медицинските власти в Милано. УЕФА съобщава също така, че следи ситуацията в Северна Италия и при промяна ще реагира незабавно.
Лудогорец: От Интер ни информираха, че мачът ще е без публика
Лудогорец с призив към феновете и актуална информация за мача с Интер
Интер вади един състав за Лудогорец и друг за Ювентус
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS