Огромна опашка от фенове на Ботев Пд, желаещи да се докоснат до Купата (ВИДЕО)

Огромна опашка от фенове на Ботев Пловдив се изви пред стадион „Христо Ботев“ в минутите преди домакинството на „жълто-черните“ срещу Арда от последния кръг в плейофната група между 7-о и 10-о място в efbet Лига.

Причината за големия интерес бе възможността на запалянковците да се снимат с Купата на България, която Ботев Пд спечели за четвърти път в своята история, след като победи Лудогорец с 3:2 на финала на Националния стадион „Васил Левски“ на 15 май.

Сред желаещите да се докоснат до Купата и да се снимат с трофея имаше мъже и жени на всякаква възраст, които искаха да запечатат незабравим спомен с трофея, който Ботев Пд спечели за пръв път от 2017 г. насам.