Още един си тръгна от ЦСКА 1948

Васил Шопов официално се раздели с ЦСКА 1948 след изтичането на договора на състезателя с клуба. Халфът беше част от „армейците“ близо две години.

29-годишният Шопов се присъедини към тима през юли 2019 г. и моментално си спечели титулярно място в състава, а също и уважението и обичта на феновете на „червените“.

Неговите важни асистенции и попадения с екипа на ЦСКА бележат пътя на състава към трофея от Втора лига и класирането в efbet Лига.

В елитния шампионат и в турнира за Купата на България през изминалия сезон Шопов изигра 25 мача, в които отбеляза 4 гола и допринесе за доброто класиране на отбора и с няколко маркови за него асистенции.