Палмър се скара на съотборниците си за ''битката при дузпата'': Малко прекалиха...

Коул Палмър вкара четири от шестте попадения на Челси при вчерашната победа над Евертън и с хеттрика си през първото полувреме се присъедини към елитната група футболисти, които успяха да постигнат такъв ефект във Висшата лига.

Новата звезда на английския футбол получи възможност да изпълни и дузпа през второто полувреме, но стигна до нея по малко по-труден начин.

Някои от съотборниците му искаха да "откраднат" дузпата на Палмър и се скараха, така че въпреки че топката се озова при първия изпълнител на дузпа, сцената предизвика гнева на феновете и мениджъра Маурисио Почетино.

След мача Палмър коментира случилото се на терена и индиректно каза на съотборниците си, че са прекалили.

“Други футболисти искаха да бият дузпата, което е донякъде разбираемо при резултат 4:0, но аз бях натоварен да бия дузпи и в крайна сметка аз изпълних този удар”, сподели Палмър.

“Мисля, че отидоха малко далеч в опитите си да докажат, че са готови да поемат отговорност, в крайна сметка това все пак ще бъде основата за добри шеги в отбора”, каза веселият Палмър.