Старши треньорът на Лудогорец Павел Върба заяви след победата над Ботев Пловдив, че не е трябвало неговите футболисти да чакат до последната секунда, за да си осигурят победата.

„Аз не мисля, че трябваше да чакаме до последната секунда да стигнем до победата. Създадохме много положения. Липсваше ни малко точност и малко късмет в завършващата фаза“, коментира Върба.

„След мача с Арда бях критичен към играта ни в офанзивен план и не бяхме изобщо спокойни. Днес беше много добре във фаза атака. Мога да кажа, че се справихме много добре, но не успяхме да си вкараме положенията, които създадохме, а бяха много“, добави той.

„В момента почваме съвсем ново първенство. Видях доста мачове на отборите, с които ще играем в първата шестица. Всички са много добри. Имат своите качества и мачовете ще бъдат много интересни. Сега ще видим колко сме подготвени за тежките мачове“, каза още Павел Върба.

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS