Мениджърът на Челси Маурисио Почетино остана доволен от представянето на своите футболисти при нулевото равенство срещу Астън Вила за ФА Къп.
„Получи се много качествен мач. Доминирахме в началото. След 70-ата минута обаче умората си каза думата. Да не забравяме, че играхме преди три дни и, разбира се, разликата в сравнение с първото полувреме беше видима. Когато действахме с максимална енергия, бяхме по-добрият отбор“, заяви аржентинецът след мача на „Стамфорд Бридж“.
„Вече мислим за преиграването. Трябва колкото се може по-бързо да възстановим футболистите. Доволен съм от всички. Липсваше ни единствено точност в завършващата фаза на атаките. А положенията не бяха малко, при това срещу отбор, който се представя фантастично във Висшата лига“, заяви аржентинският специалист.
Той коментира и решението на Юрген Клоп да напусне Ливърпул: „Когато Тотнъм ме уволни, първото съобщение, което получих, беше от Клоп. Той постигна невероятни неща в Ливърпул. Трябва да уважим желанието му да си почине. Вече ни липсва“.
Пропуските на Челси могат да му струват много скъпо във ФА Къп (ВИДЕО)
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS

