Бившият футболист на Манчестър Юнайтед Пол Погба разговаря със стриймъра Speed и също така коментира трансфера на Маркъс Рашфорд в Барселона.
Рашфорд не беше първият избор на испанския шампион, но след като Нико Уилямс реши да остане в Атлетик Билбао, а Барселона не успя да постигне споразумение с Ливърпул за Луис Диас, англичанинът ще играе в Ла Лига през следващия сезон. А в очите на Погба това е значителна загуба за Юнайтед.
„Манчестър Юнайтед губи страхотен играч, това е лошо за тях, но е добре за Барселона“, коментира Погба.
„Все пак Рубен Аморим привлече няколко нови играчи и предполгам, че иска да наложи своя стил на игра, в който явно Рашфорд не намира място“, добави французинът.
„Не е вината на треньора. Ако не вярва в играча, той трябва да го спечели някак си, в крайна сметка, ако не спечелиш и не играеш добре, го освобождаваш. Радвам се за Маркъс“, допълни Погба.
Пол Погба похвали и Усман Дембеле, поставяйки го пред имена като Ламин Ямал, Ашраф Хакими, Витиня и Килиан Мбапе за Златната топка.
Наскоро 32-годишният френски халф подписа с Монако.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS