Заради липсата на добри резултати мениджърът на Челси Греъм Потър е под силен натиск и с ултиматум от шефовете на клуба.

След като спечелиха в последния кръг във Висшата лига, сега „сините“ ще трябва да направят същото и в Шампионска лига, да елиминират Борусия Дортмунд и да се класират за четвъртфиналите.

Легендарният футболист Пол Мърсън вярва, че ако Роман Абрамович все още управляваше Челси, Греъм Потър вече щеше да е част от миналото на отбора.

„Ако Роман все още беше в клуба, вярвам, че Потър вече нямаше да бъде треньор на Челси, той просто щеше да е грозното минало на клуба“, твърди Мърсън.

Нещата за Потър са ясни, ако Челси не елиминира Борусия Дортмунд в Шампионска лига, почти сигурно е, че и Тод Боели ще уволни английския мениджър.

Потър получи умтиматум, ето какво трябва да направи, за да не бъде уволнен през следващите няколко дни

Греъм Потър: Не съм направил достатъчно за Челси, за да получавам подобно доверие

Тръстът на привържениците на Челси осъди смъртните заплахи към Греъм Потър и семейството му

Греъм Потър разкри, че е получил смъртни заплахи за него и семейството му

Шефът на Челси с ултиматум към мениджъра на Челси: Победа или оставка

Греъм Потър: Момчетата ми казаха, че не са имали по-слаба предсезонна подготовка

Потър има три мача, за да спаси работата си в Челси?

Видео от тунела показва цялото отчаяние в Челси (ВИДЕО)

Време ли е за оставка: Потър е най-лошият мениджър, ръководил Челси след Глен Ходъл през 90-те

Челси има сериозен проблем с реализирането на попадения

На Потър ще му бъдат дадени години, а не месеци

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS