Феновете на Нюкасъл определиха Пол Скоулс като "арогантен" и "безкласен" след реакцията му на предположението, че Еди Хау заслужава "статуя". 

"Свраките" постигнаха историческа победа с 2:1 над Ливърпул във финала за Карабао Къп. Победата на "Уембли" отбеляза края на 70-годишната суша на Нюкасъл без трофей в английския футбол.

Вече има предложения, че Хау заслужава статуя за ролята си в триумфа, но легендата на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс ги отхвърли брутално. 

В предаването The Overlap Fan Debate един от привържениците на Нюкасъл каза: "Искам да ви попитам... заслужава ли Еди Хау статуя?"

Преди да отговори, Скоулс се изсмя на фена на "джордитата". Все още усмихнат, той отговори: "Спечелихте Купата на Лигата, по дяволите! Всички се опитват да отпаднат от това цяла година!"

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS