Полицията в Париж задържа баскетболиста на Бруклин Нетс Джеймс Хардън, съобщи TMZ. 31-годишният американец пристигнал във Франция за седмицата на модата. В момента той е във ваканция, след като тимът му бе елиминиран от Милуоки с 3:4 победи във втория кръг на плейофите в НБА.
BREAKING: James Harden & Lil Baby were stopped & frisked in Paris. Lil Baby was arrested for transporting narcotics pic.twitter.com/zVyhl7mlb0
— Highlight Hoops 24/7 (@HLHoops247) July 8, 2021
Хардън е бил в компанията на известния рапър Лил Бейби, в чиято кола били намерени 20 грама марихуана при рутинна полицейска проверка. Според очевидци униформените са спрели колата, в която са били Хардън и известния музикален изпълнител, след което двамата били откарани в близкото полицейско управление.
Впоследствие се появи информацията, че Брдата всъщност не е имал проблеми с органите на реда и нито за момент не е бил задържан.
Преди часове от TMZ разпространиха кадри на Хардън и Лил Бейби, които бяха освободени от полицията, като рапърът се размина само с глоба.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS