Проблемите около здравословното състояние на гарда на Чикаго Булс – Лонзо Бол, продължават да се влошават. Плеймейкърът ще претърпи трета поредна операция на своето дясно коляно.

Лонзо Бол вече повече от една година не е стъпвал на паркета в мач от Националната баскетболна лига, тъй като той има уникална по своето естество травма в дясното коляно, заради която американецът предприема различен вид лечение.

Новата хирургическа интервенция ще забави връщането в игра на баскетболиста с още поне шест месеца и ще го отдалечи на близо две години от последния му мач в НБА. Контрактът на Бол с Булс е валиден до 2025 година, а той е на стойност 80 милиона долара, но се очаква най-рано той да се завърне в игра за началото на следващата кампания.

След 47-години като старши треньор на един отбор, легенда на колежанския баскетбол се оттегли

Финикс остана без Дюрант, но разби Оклахома

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS