Програма

Кръг 1 Дата

20:00 FT' ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 22 ЦСКА ЦСКА 07.08.2020

17:45 FT' Монтана Монтана 33 Арда Кърджали Арда Кърджали 08.08.2020

20:00 FT' Ботев Враца Ботев Враца 31 Лудогорец Лудогорец 08.08.2020

18:45 FT' Ботев Пловдив Ботев Пловдив 20 Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 09.08.2020

21:00 FT' Славия Славия 11 Черно море Черно море 09.08.2020

20:00 FT' Левски Левски 02 Берое Берое 10.08.2020

20:00 FT' Царско село Царско село 30 Етър Етър 11.08.2020

Кръг 2 Дата

20:00 FT' Лудогорец Лудогорец 30 Славия Славия 14.08.2020

17:45 FT' Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 21 Ботев Враца Ботев Враца 15.08.2020

20:00 FT' Арда Кърджали Арда Кърджали 11 Левски Левски 15.08.2020

17:45 FT' Етър Етър 04 Черно море Черно море 16.08.2020

20:00 FT' ЦСКА ЦСКА 21 Ботев Пловдив Ботев Пловдив 16.08.2020

17:45 FT' Царско село Царско село 00 Монтана Монтана 17.08.2020

20:00 FT' Берое Берое 00 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 17.08.2020

Кръг 3 Дата

20:00 FT' Славия Славия 02 Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 21.08.2020

18:45 FT' Ботев Враца Ботев Враца 12 ЦСКА ЦСКА 22.08.2020

21:00 FT' Черно море Черно море 14 Лудогорец Лудогорец 22.08.2020

17:45 FT' Левски Левски 01 Царско село Царско село 23.08.2020

20:00 FT' Ботев Пловдив Ботев Пловдив 33 Берое Берое 23.08.2020

18:45 FT' Монтана Монтана 10 Етър Етър 24.08.2020

21:00 FT' ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 02 Арда Кърджали Арда Кърджали 24.08.2020

Кръг 4 Дата

18:45 FT' Царско село Царско село 00 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 28.08.2020

21:00 FT' Берое Берое 60 Ботев Враца Ботев Враца 28.08.2020

17:00 FT' Арда Кърджали Арда Кърджали 32 Ботев Пловдив Ботев Пловдив 29.08.2020

19:00 FT' Монтана Монтана 04 Левски Левски 29.08.2020

21:15 FT' Етър Етър 02 Лудогорец Лудогорец 29.08.2020

18:45 FT' Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 21 Черно море Черно море 30.08.2020

21:00 FT' ЦСКА ЦСКА 10 Славия Славия 30.08.2020

Кръг 5 Дата

18:45 FT' Ботев Враца Ботев Враца 00 Арда Кърджали Арда Кърджали 11.09.2020

21:00 FT' Ботев Пловдив Ботев Пловдив 00 Царско село Царско село 11.09.2020

18:45 FT' Черно море Черно море 11 ЦСКА ЦСКА 12.09.2020

21:00 FT' Лудогорец Лудогорец 31 Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 12.09.2020

18:45 FT' ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 20 Монтана Монтана 13.09.2020

21:00 FT' Левски Левски 21 Етър Етър 13.09.2020

19:30 FT' Славия Славия 02 Берое Берое 14.09.2020

Кръг 6 Дата

18:45 FT' Царско село Царско село 12 Ботев Враца Ботев Враца 18.09.2020

21:00 FT' Монтана Монтана 31 Ботев Пловдив Ботев Пловдив 18.09.2020

18:45 FT' Берое Берое 40 Черно море Черно море 19.09.2020

21:00 FT' Левски Левски 30 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 19.09.2020

17:45 FT' Етър Етър 13 Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 20.09.2020

20:30 FT' ЦСКА ЦСКА 22 Лудогорец Лудогорец 20.09.2020

20:30 FT' Арда Кърджали Арда Кърджали 21 Славия Славия 21.09.2020

Кръг 7 Дата

18:45 FT' Ботев Враца Ботев Враца 20 Монтана Монтана 25.09.2020 Диема спорт 1

21:00 FT' ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 51 Етър Етър 25.09.2020 Диема спорт 1

18:45 FT' Лудогорец Лудогорец 20 Берое Берое 26.09.2020

21:05 FT' Ботев Пловдив Ботев Пловдив 21 Левски Левски 26.09.2020

18:45 FT' Черно море Черно море 20 Арда Кърджали Арда Кърджали 27.09.2020

21:00 FT' Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 21 ЦСКА ЦСКА 27.09.2020

20:30 FT' Славия Славия 10 Царско село Царско село 28.09.2020 Диема спорт 1

Кръг 8 Дата

17:45 FT' Царско село Царско село 10 Черно море Черно море 02.10.2020

20:15 FT' ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 50 Ботев Пловдив Ботев Пловдив 02.10.2020

17:45 FT' Монтана Монтана 21 Славия Славия 03.10.2020

20:15 FT' Левски Левски 00 Ботев Враца Ботев Враца 03.10.2020

17:45 FT' Берое Берое 13 Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 04.10.2020

20:15 FT' Етър Етър 22 ЦСКА ЦСКА 04.10.2020

17:30 FT' Арда Кърджали Арда Кърджали 22 Лудогорец Лудогорец 17.12.2020 Диема спорт 1

Кръг 9 Дата

17:45 FT' Лудогорец Лудогорец 11 Царско село Царско село 17.10.2020

20:15 FT' ЦСКА ЦСКА 11 Берое Берое 17.10.2020

15:15 FT' Ботев Враца Ботев Враца 00 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 18.10.2020

17:45 FT' Черно море Черно море 30 Монтана Монтана 18.10.2020

20:15 FT' Славия Славия 10 Левски Левски 18.10.2020

20:15 FT' Ботев Пловдив Ботев Пловдив 11 Етър Етър 19.10.2020

17:30 FT' Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 00 Арда Кърджали Арда Кърджали 20.10.2020

Кръг 10 Дата

17:45 FT' Царско село Царско село 03 Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 24.10.2020

20:15 FT' Левски Левски 12 Черно море Черно море 24.10.2020

12:30 FT' ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 51 Славия Славия 25.10.2020

17:45 FT' Арда Кърджали Арда Кърджали 11 ЦСКА ЦСКА 25.10.2020

20:15 FT' Монтана Монтана 13 Лудогорец Лудогорец 25.10.2020

17:15 FT' Ботев Пловдив Ботев Пловдив 20 Ботев Враца Ботев Враца 26.10.2020

19:30 FT' Етър Етър 23 Берое Берое 26.10.2020

Кръг 11 Дата

17:00 FT' Черно море Черно море 12 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 30.10.2020

19:15 FT' Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 22 Монтана Монтана 30.10.2020

18:45 FT' Берое Берое 01 Арда Кърджали Арда Кърджали 31.10.2020

16:45 FT' ЦСКА ЦСКА 10 Царско село Царско село 01.11.2020

19:15 FT' Лудогорец Лудогорец 10 Левски Левски 01.11.2020

18:00 FT' Ботев Враца Ботев Враца 51 Етър Етър 02.11.2020

15:00 FT' Славия Славия 00 Ботев Пловдив Ботев Пловдив 02.12.2020

Кръг 12 Дата

14:45 FT' Ботев Пловдив Ботев Пловдив 00 Черно море Черно море 07.11.2020

12:30 FT' Етър Етър 00 Арда Кърджали Арда Кърджали 08.11.2020

15:00 FT' Монтана Монтана 12 ЦСКА ЦСКА 08.11.2020

17:30 FT' ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 03 Лудогорец Лудогорец 08.11.2020

17:30 FT' Левски Левски 10 Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 02.12.2020

17:30 FT' Ботев Враца Ботев Враца 12 Славия Славия 10.12.2020

17:30 FT' Царско село Царско село 02 Берое Берое 16.12.2020 Диема спорт 1

Кръг 13 Дата

12:15 FT' Славия Славия 00 Етър Етър 21.11.2020

12:30 FT' Черно море Черно море 21 Ботев Враца Ботев Враца 22.11.2020

17:30 FT' Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 11 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 22.11.2020

17:30 FT' Арда Кърджали Арда Кърджали 20 Царско село Царско село 23.11.2020

18:00 FT' ЦСКА ЦСКА 10 Левски Левски 18.12.2020 Диема спорт 1

14:00 FT' Берое Берое 00 Монтана Монтана 19.12.2020 Диема спорт 1

14:00 FT' Лудогорец Лудогорец 21 Ботев Пловдив Ботев Пловдив 20.12.2020 Диема спорт 1

Кръг 14 Дата

17:30 FT' Черно море Черно море 32 Славия Славия 27.11.2020

13:00 FT' Арда Кърджали Арда Кърджали 30 Монтана Монтана 28.11.2020

18:00 FT' Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 60 Ботев Пловдив Ботев Пловдив 28.11.2020

14:00 FT' Лудогорец Лудогорец 21 Ботев Враца Ботев Враца 29.11.2020

19:00 FT' ЦСКА ЦСКА 20 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 29.11.2020

17:30 FT' Етър Етър 10 Царско село Царско село 01.12.2020 Диема спорт 1

17:30 FT' Берое Берое 21 Левски Левски 09.12.2020 Диема спорт 1

Кръг 15 Дата

17:15 FT' Черно море Черно море 01 Етър Етър 04.12.2020

14:15 FT' ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 10 Берое Берое 05.12.2020

16:30 FT' Левски Левски 12 Арда Кърджали Арда Кърджали 05.12.2020

12:15 FT' Ботев Враца Ботев Враца 01 Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 06.12.2020

14:30 FT' Ботев Пловдив Ботев Пловдив 03 ЦСКА ЦСКА 06.12.2020

16:45 FT' Славия Славия 02 Лудогорец Лудогорец 06.12.2020

17:30 FT' Монтана Монтана 34 Царско село Царско село 07.12.2020

Кръг 16 Дата

17:30 FT' Арда Кърджали Арда Кърджали 11 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 11.12.2020

12:30 FT' Берое Берое 30 Ботев Пловдив Ботев Пловдив 12.12.2020

16:30 FT' Царско село Царско село 22 Левски Левски 12.12.2020

12:30 FT' ЦСКА ЦСКА 21 Ботев Враца Ботев Враца 13.12.2020

17:45 FT' Лудогорец Лудогорец 10 Черно море Черно море 13.12.2020

17:30 FT' Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 20 Славия Славия 14.12.2020 Диема спорт 1

17:30 FT' Етър Етър 00 Монтана Монтана 15.12.2020 Диема спорт 1

Кръг 17 Дата

20:00 ' Ботев Пловдив Ботев Пловдив - - Арда Кърджали Арда Кърджали 13.02.2021

20:00 ' Ботев Враца Ботев Враца - - Берое Берое 13.02.2021

20:00 ' Черно море Черно море - - Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 13.02.2021

20:00 ' ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 - - Царско село Царско село 13.02.2021

20:00 ' Левски Левски - - Монтана Монтана 13.02.2021

20:00 ' Лудогорец Лудогорец - - Етър Етър 13.02.2021

20:00 ' Славия Славия - - ЦСКА ЦСКА 13.02.2021

Кръг 18 Дата

20:00 ' Арда Кърджали Арда Кърджали - - Ботев Враца Ботев Враца 20.02.2021

20:00 ' Берое Берое - - Славия Славия 20.02.2021

20:00 ' ЦСКА ЦСКА - - Черно море Черно море 20.02.2021

20:00 ' Етър Етър - - Левски Левски 20.02.2021

20:00 ' Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив - - Лудогорец Лудогорец 20.02.2021

20:00 ' Монтана Монтана - - ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 20.02.2021

20:00 ' Царско село Царско село - - Ботев Пловдив Ботев Пловдив 20.02.2021

Кръг 19 Дата

20:00 ' Ботев Пловдив Ботев Пловдив - - Монтана Монтана 27.02.2021

20:00 ' Ботев Враца Ботев Враца - - Царско село Царско село 27.02.2021

20:00 ' Черно море Черно море - - Берое Берое 27.02.2021

20:00 ' ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 - - Левски Левски 27.02.2021

20:00 ' Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив - - Етър Етър 27.02.2021

20:00 ' Лудогорец Лудогорец - - ЦСКА ЦСКА 27.02.2021

20:00 ' Славия Славия - - Арда Кърджали Арда Кърджали 27.02.2021

Кръг 20 Дата

20:00 ' Арда Кърджали Арда Кърджали - - Черно море Черно море 06.03.2021

20:00 ' Берое Берое - - Лудогорец Лудогорец 06.03.2021

20:00 ' ЦСКА ЦСКА - - Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 06.03.2021

20:00 ' Етър Етър - - ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 06.03.2021

20:00 ' Левски Левски - - Ботев Пловдив Ботев Пловдив 06.03.2021

20:00 ' Монтана Монтана - - Ботев Враца Ботев Враца 06.03.2021

20:00 ' Царско село Царско село - - Славия Славия 06.03.2021

Кръг 21 Дата

20:00 ' Ботев Пловдив Ботев Пловдив - - ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 13.03.2021

20:00 ' Ботев Враца Ботев Враца - - Левски Левски 13.03.2021

20:00 ' Черно море Черно море - - Царско село Царско село 13.03.2021

20:00 ' ЦСКА ЦСКА - - Етър Етър 13.03.2021

20:00 ' Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив - - Берое Берое 13.03.2021

20:00 ' Лудогорец Лудогорец - - Арда Кърджали Арда Кърджали 13.03.2021

20:00 ' Славия Славия - - Монтана Монтана 13.03.2021

Кръг 22 Дата

20:00 ' Арда Кърджали Арда Кърджали - - Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 20.03.2021

20:00 ' Берое Берое - - ЦСКА ЦСКА 20.03.2021

20:00 ' ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 - - Ботев Враца Ботев Враца 20.03.2021

20:00 ' Етър Етър - - Ботев Пловдив Ботев Пловдив 20.03.2021

20:00 ' Левски Левски - - Славия Славия 20.03.2021

20:00 ' Монтана Монтана - - Черно море Черно море 20.03.2021

20:00 ' Царско село Царско село - - Лудогорец Лудогорец 20.03.2021

Кръг 23 Дата

20:00 ' Берое Берое - - Етър Етър 03.04.2021

20:00 ' Ботев Враца Ботев Враца - - Ботев Пловдив Ботев Пловдив 03.04.2021

20:00 ' Черно море Черно море - - Левски Левски 03.04.2021

20:00 ' ЦСКА ЦСКА - - Арда Кърджали Арда Кърджали 03.04.2021

20:00 ' Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив - - Царско село Царско село 03.04.2021

20:00 ' Лудогорец Лудогорец - - Монтана Монтана 03.04.2021

20:00 ' Славия Славия - - ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 03.04.2021

Кръг 24 Дата

20:00 ' Арда Кърджали Арда Кърджали - - Берое Берое 10.04.2021

20:00 ' Ботев Пловдив Ботев Пловдив - - Славия Славия 10.04.2021

20:00 ' ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 - - Черно море Черно море 10.04.2021

20:00 ' Етър Етър - - Ботев Враца Ботев Враца 10.04.2021

20:00 ' Левски Левски - - Лудогорец Лудогорец 10.04.2021

20:00 ' Монтана Монтана - - Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 10.04.2021

20:00 ' Царско село Царско село - - ЦСКА ЦСКА 10.04.2021

Кръг 25 Дата

20:00 ' Арда Кърджали Арда Кърджали - - Етър Етър 14.04.2021

20:00 ' Берое Берое - - Царско село Царско село 14.04.2021

20:00 ' Черно море Черно море - - Ботев Пловдив Ботев Пловдив 14.04.2021

20:00 ' ЦСКА ЦСКА - - Монтана Монтана 14.04.2021

20:00 ' Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив - - Левски Левски 14.04.2021

20:00 ' Лудогорец Лудогорец - - ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 14.04.2021

20:00 ' Славия Славия - - Ботев Враца Ботев Враца 14.04.2021

Кръг 26 Дата

20:00 ' Ботев Пловдив Ботев Пловдив - - Лудогорец Лудогорец 17.04.2021

20:00 ' Ботев Враца Ботев Враца - - Черно море Черно море 17.04.2021

20:00 ' ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 - - Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 17.04.2021

20:00 ' Етър Етър - - Славия Славия 17.04.2021

20:00 ' Левски Левски - - ЦСКА ЦСКА 17.04.2021

20:00 ' Монтана Монтана - - Берое Берое 17.04.2021

20:00 ' Царско село Царско село - - Арда Кърджали Арда Кърджали 17.04.2021