ПСЖ мина през Реймс, Меси се завърна, Рамос вкара (ВИДЕО)

Веско Вълчев Веско Вълчев

ПСЖ постигна лека домакинска победа срещу Реймс с 4:0. Добрата новина за парижани е завръщането на Лионел Меси, който започна мача на скамейката, но се появи в игра в 63-ата минута на мястото на Ди Мария.

Друго важно събитие за ПСЖ е първият гол, който Серхио Рамос реализира с фланелката на парижани. Той се разписа в 62-ата минута и направи резултата 2:0.

Домакините започнаха силно и създадоха няколко интересни положения. В 24-ата минута Данило избяга от пазача си в наказателното поле и засече центрирането от корнер, но топката мина над гредата.

Гостите имаха шанс в 35-ата минута, когато Уго Екитик стреля в аут.

ПСЖ поведе в 44-ата минута. Марко Верати нанесе неспасяем удар, с което „отключи“ мача.

Стигна се до 62-ата минута, когато Серхио Рамос отбеляза второто попадение. Той стигна до отскочила топка и я вкара в долния десен ъгъл на вратата.

Буквално секунди след гола в игра се появи и Меси.

Монпелие удари Монако в голов трилър и доближи челото (ВИДЕО)