Пари Сен Жермен продължава с неубедителното си представяне по време на предсезонните контроли.

Френският шампион завърши наравно 0:0 с Ал Насър преди няколко дни в първия си мач от японското турне, а сега тимът на Луис Енрике загуби с 2:3 от местния Серезо Осака.

Отново на резервната скамейка остана Неймар, който все още не е напълно възстановен от контузията в глезена, която го измъчва вече няколко месеца.

ПСЖ излезе напред в резултата в 17-ата минута, когато точен беше Уго Екитике. Само пет минути по-късно японците изравниха чрез Йорди Кру.

Второто полувреме обаче беше по-вълнуващо, като паднаха нови три гола. В 49-ата минута Екитике асистира на Витиня, който възвърна аванса на ПСЖ.

Отговорът на Серезо беше съкрушителен. Сота Китано направи 2:2 в 67-ата минута, а Шинджи Кагава вкара победния гол в 79-ата минута.

Наскоро бившият футболист на Манчестър Юнайтед се завърна в родината си, като на 34 години продължава да се състезава професионално. В следващата си контрола ПСЖ ще се изправи срещу Интер.

Монголски нападател вкара 27 от 33 гола в един мач!

Ювентус и Милан си размениха по 2 гола, а после си биха дузпи (ВИДЕО)