Легендата на Левски – Божидар Искренов, ще бъде специален гост на станалата традиционна „Синя фиеста“ преди домакинството на Ботев Пловдив.
Двубоят на стадион „Георги Аспарухов“ е в неделя (12 ноември), от 15:30 часа, като срещата с Гиби Искренов ще бъде в клубния магазин между 13:30 и 14:30 часа.
„Левскари,
В неделя ни очаква историческото дерби с Ботев Пловдив, което винаги носи много емоции. Елате да се подготвим за мача в 13:30 часа.
Подготвили сме Ви най-приятната изненада за всеки левскар – "Радостта на народа", Гиби Искренов. Гибона ще раздава автографи и снимки в клубния магазин от 13:30 до 14:30 часа.
Билетите за срещата вече са в продажба, не чакайте последния момент, подкрепете „Левски“ в поредната важна битка.
Елате да загреем заедно за мача!“.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS