Бившият капитан на Манчестър Юнайтед Рой Кийн срина от критики Шотландия за представянето на „гайдарите“ срещу Германия в първия мач от Евро 2024, в който „гайдарите“ загубиха с 1:5.
„Те пишат история, като играят толкова зле, разочароващо е. Когато играеш футбол на това ниво, трябва да удряш противника. Ударете ги правилно, удряйте ги агресивно, направете го по правилния начин. Няма смисъл да говорим след мача как „имахме план за игра“, това са глупости. Андрю Робъртсън, всичко това са глупости, които излизат наяве. Знаехте преди мача какъв е залогът“, критичен бе Кийн.
„След мача няма смисъл да казваме: „Ще се прегрупираме, утре ще се ядосваме“... Не, трябва да се ядосваш дълго време. Преди мача те говореха, че ще сътворят история. И те пишат история като играха толкова зле, разочаровайки своя треньор и своите фенове“, каза още легендата на „червените дяволи“.
Шотландия благодари на феновете си
Шотландия загуби, но партито на феновете продължи и след мача (ВИДЕО)
Германският ураган отвя поличките на Шотландия в първия мач от Евро 2024
Анди Робъртсън: Имаше много неща, които не бяха наред
Фюлкруг: Справихме се много добре и използвахме шансовете си в точните моменти (ВИДЕО)
Хаверц: Можем да сме щастливи, но това е само първата стъпка (ВИДЕО)
Нищо ново под слънцето с участието на Тони Кроос – не успя да направи 100% точни пасове
Европейското в Германия започна с постна церемония (ВИДЕО + СНИМКИ)Наръчник за Евро 2024 - вижте всички състави и пълната програма
Шоуто започна: Шотландците окупираха центъра на Мюнхен и измислиха опасна игра (ВИДЕО)
Сър Алекс Фъргюсън със специално послание към шотландците
Нагелсман: Това е само първата стъпка
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS