Ювентус и Рома не се победиха в мач от 3-ия кръг на Серия А, завършил 0:0. По този начин Юве събра 7 точки и остава на второ място във временното класиране, докато „вълците“ са едва 17-и с 2 точки.

Първото полувреме на двубоя не предложи много чисти положения пред двете врати. Най-сериозното такова дойде в 42-ата минута, когато вратарят на гостите Миле Свилар спаси удар на Душан Влахович, при който сърбинът насочи топката към лявата част на вратата, но стражът плонжира и спаси.

В началото на втората част хората на Даниеле Де Роси бяха по-активни, но постепенно Юве си върна инициативата.

В 71-ата минута удар на Кенан Йълдъз бе блокиран, а 11 минути по-късно Теун Коопмайнерс не успя да намери очертанията на вратата.

До края на срещата играта бе равностойна и имаше положения и пред двете врати, но гол така и не падна.

В друг мач от Серия А, игран по същото време, Удинезе победи новака Комо с 1:0 с гол на Бренер в 43-ата минута.