Кристиано Роналдо пристигна в на базата на Ювентус, за да започне предсезонна подготовка. 36-годишният футболист стартира четвъртия си сезон с екипа на "бианконерите", но бъдещето му в Торино все още е неясно.
Роналдо се завърна в Торино (ВИДЕО)
Роналдо пристигна със закъснение заради международните си задължения с Португалия на Евро 2020 това лято, където взе Златната обувка благодарение на петте си гола в четири мача.
Бившата звезда на Реал Мадрид и Манчестър Юнайтед е в Ювентус от 2018 г. и до момента е отбелязал 101 гола в 133 състезателни мача.
Недвед отсече: Роналдо остава, започваме преговори с Дибала
Според италианските медии ветеранът ще обсъди бъдещето си с мениджърите и треньора Масимилиано Алегри, тъй като до края на договора му в Торино остава една година. Наскоро спортният директор Павел Недвед обяви, че Роналдо ще остане и през този сезон.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS