Старши треньорът на Крумовград Росен Кирилов бе съкрушен след загубата с 2:1 в домакинството на Септември София от последния кръг в долната осмица, като отправи сериозни обвинения срещу останалите отбори в тази плейофна група.

Крумовград танцува само два сезона в елита и изпадна във Втора лига

„Ако трябва да съм честен, афектиран съм, не искам да говоря. Наистина имаме сериозни вътрешни проблеми, но Крумовград изпада, защото не влизаше в уйдурмите на българския футбол“, започна Кирилов минути след края на мача със Септември.

Той обвини останалите отбори, че са се обединили срещу Крумовград, за да го пратят във Втора лига: „Накрая нямаше как да е положителен сезонът, защото както видяхте в днешния мач, в групата на изпадащите имаше картел срещу Крумовград да изпадне. Как завърши мачът във Враца?“.

Христо Янев: Показахме, че в България можем да играем феърплей

„Както видяхме, днес половината отбор го нямаше, естествено, че повлия и паднахме. Много контузии, мистериозно се контузиха в последните дни около 8 човека“, призна Кирилов за многото липси в състава му.

„Не, сега не ме питайте такива неща, афектиран съм и искам да си почина“, завърши Кирилов по въпроса, дали ще продължи да води Крумовград и през новия сезон.

Ботев Враца надви Славия благодарение на вратарска грешка и ще играе бараж
Локо София съкруши Хебър с късни голове в парад на юношите

ЦСКА 1948 победи Локомотив Пловдив с гол от съблекалнята

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS