Рууни едва не наби четвъртия съдия

Звездата на Ди Си Юнайтед Уейн Рууни едва не скочи на четвъртия съдия при загубата от Ванкувър Уайткепс в мач от МЛС.

Бившият футболист на Манчестър Юнайтед бе изключително нервен и изкара гнева си на четвъртия арбитър, който бе залят с ругатни от нападателя.

При смяната си  71-ата минута при резултат 0:1, Рууни изригна срещу четвъртия рефер с думите „Всеки шибан път”.

След края на срещата Рууни използва социалните мрежи да се оплаче също и от организацията в американския шампионат. Той остана недоволен от факта, че тимът му трябваше да пътува цели 12 часа, за да се прибере у дома след гостуването си в Канада.