Тони Кроос няма никакво намерение да напуска Реал Мадрид. Германецът ще носи бялата фланелка поне още един сезон. Настоящият договор на Кроос с Реал Мадрид изтича на 30 юни.
„Реал Мадрид най-накрая е готов да потвърди, че Тони Кроос ще удължи договора си с още една година. Всичко е подписано от февруари. Първата стъпка е представянето на Белингам, а след това потвърждението за продължаване на сътрудничеството с Кроос, Начо, както и някои други играчи“, твърди Фабрицио Романо.
Анчелоти често казваше в изявленията си, че Кроос е един от най-важните му играчи и че му вярва изключително много.
Кроос е в Реал Мадрид от девет сезона, като за този клуб той изигра 405 мача, вкара 27 гола и добави 88 асистенции. Той спечели 19 трофея с клуба.
Тони Кроос с брутален коментар за Еден Азар
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS