Съдийските назначения за Купата България

dsport.bg

Елитният съдия Станислав Тодоров ще ръководи мача между Спартак Варна и Левски от 1/16-финалите за Купата на България.

Всички съдийски назначение за 1/16-финалите от сряда и четвъртък:

25 Сеп 2019 г. Сряда 16:00 ч.
Миньор - ПФК Ботев
ГС: Мустафа Севди Шефкет АС1: Атанас Иванов Делчев АС2: Владимир Здравков Хубенов
4-ТИ: Рюстем Джемил Карагарен
СН: Красимир Драганов Драганов

25 Сеп 2019 г. Сряда 16:00 ч.
ФК Загорец - ПФК Славия 1913
ГС: Даниел Пламенов Краевски АС1: Николай Неделчев Чакъров АС2: Ивелин Иванов Рашев
4-ТИ: Денислав Йорданов Сталев
СН: Йордан Веселинов Гулев

25 Сеп 2019 г. Сряда 16:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ПОФК Ботев Враца
ГС: Димитър Иванов Желязков АС1: Александър Ангелов Атанасов АС2: Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ: Мартин Живков Великов
СН: Георги Иванов Хаджийски

25 Сеп 2019 г. Сряда 16:00 ч.
Спартак Варна - ПФК Левски
ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Милен Дончев Арабаджиев АС2: Дарин Росенов Страхилов
4-ТИ: Георги Милков Гинчев
СН: Красимир Иванов Василев

25 Сеп 2019 г. Сряда 19:00 ч.
ФК Литекс - ПФК Монтана 1921
ГС: Иван Георгиев Пенчев АС1: Стефан Делчев Делчев АС2: Янко Георгиев Чакъров
4-ТИ: Никола Павлов Петров
СН: Георги Спасов Славов

25 Сеп 2019 г. Сряда 19:00 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - ПФК Лудогорец 1945
ГС: Димитър Цолов Буров АС1: Иво Николаев Колев АС2: Борислав Николаев Колев
4-ТИ: Петър Григоров Григоров
СН: Димитър Панайотов Костов

26 Сеп 2019 г. Четвъртък 16:00 ч.
ПФК Спартак Плевен - ПФК Септември
ГС: Петър Георгиев Кузев АС1: Никифор Деянов Велков АС2: Александър Христов Апостолов
4-ТИ: Милен Йорданов Въжарски
СН: Николай Тодоров Петров

26 Сеп 2019 г. Четвъртък 16:00 ч.
Хебър 1918 - ФК Арда
ГС: Георги Димитров Давидов АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Ивайло Пламенов Атанасов
4-ТИ: Боян Георгиев Славков
СН: Деница Павлова Крумова

26 Сеп 2019 г. Четвъртък 16:00 ч.
Балкан - ПФК Локомотив 1926
ГС: Николай Валентинов Малджански АС1: Даниел Жаниев Цолов АС2: Николай Иванов Михайлов
4-ТИ: Ивайло Красимиров Ненков
СН: Милко Петков Николов

26 Сеп 2019 г. Четвъртък 16:00 ч.
ОФК Поморие - ПФК Берое
ГС: Димитър Димитров Димитров АС1: Андрей Венков Николов АС2: Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ: Мирослав Константинов Кузманов
СН: Стоян Иванов Вътев

26 Сеп 2019 г. Четвъртък 18:00 ч.
ФК Черноморец Балчик - ФК Витоша
ГС: Станислав Тошев Ставров АС1: Илиян Петров Капарашев АС2: Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ: Красимир Маргаритов Кръстев
СН: Любомир Йорданов Войков

26 Сеп 2019 г. Четвъртък 19:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово - ФК Етър
ГС: Георги Николов Николов АС1: Димитър Божидаров Стоилов АС2: Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ: Радослав Петров Гидженов
СН: Илко Мирославов Топалов

26 Сеп 2019 г. Четвъртък 19:00 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ПФК Дунав
ГС: Георги Кънчев Димитров АС1: Костадин Димитров Тановчев АС2: Георги Петров Георгиев
4-ТИ: Благой Кирилов Манов
СН: Кирил Манолов Лозанов   

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още