Сампаоли към Насри: Можеш да пиеш, да ходиш по дискотеки, да правиш каквото си искаш

dsport.bg

Бившият френски национал Самир Насри обяви този уикенд, че се оттегля от професионалния футбол. 34-годишният халф направи бляскава кариера, през която носи екипите на Олимпик Марсилия, Арсенал, Манчестър Сити, Севиля, Анталияспор, Уест Хем и Андерлехт.

Той разкри интересни подробности, свързани с треньора му в Севиля – Хорхе Сампаоли, и неговият начин да убеди Насри да се присъедини към анадалусииците.

Насри е известен със своето бунтарство и в Сампаоли вижда някой, който може да му даде свобода както на терена, така извън него. По повод Сампаоли, французинът споделя: „Той ми беше повече приятел, отколкото треньор. Сампаоли ме обичаше толкова много, че ми каза: „Ела в нашия отбор, можеш да пиеш, да ходиш на дискотеки, да правиш каквото искаш, ще ти покрия гърба. Всичко, което искам, е да играеш добре на полето през уикенда“.

34-годишният Самир Насри прекрати кариерата си

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още