Шампионът Нефтохимик разби Левски и докосва финала

Шампионът Нефтохимик 2010 Бургас победи безапелационно Левски с 3:0 гейма (25:20, 25:20, 25:21) в първия полуфинален двубой от плейофите в Суперлигата. Срещата се изигра в столичната зала „Левски София“.

Страхотна победа в гр.София над ВК "Левски" с 0-3 В понеделник (05.04) е втория мач между двата отбора в гр.Бургас

Публикувахте от ВК Нефтохимик Бургас / VC Neftochimic Burgas в Четвъртък, 1 април 2021 г.

Бургазлии показаха класата си и не оставиха никакъв шанс на съперника. През цялото време Нефтохимик контролираше мача и комфортно затвори и трите части в своя полза.

Най-резултатен за успеха на бургазлии бе Денис Карягин със 17 точки, а Жани Желязков добави 10. Александър Николов завърши с 12 точки за "сините", а Гордан Люцканов реализира 8.

Следващата среща между двата тима е на 5 април от 17:00ч. в Бургас. Играе се до две победи от три мача.